J-15-001 Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см (Код товара J-15-001)

NEW
Product
J-15-001 Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см
Наличие: Есть в наличии
54.53 грн

Описание

Скальпель (або хірургічний ніж) - медичний інструмент, який використовується для розтину м'яких тканин.

 

Операції в будь-якій з областей - в загальнохірургічній, офтальмологічній, пластичній, гінекологічній та ін., не можливо уявити без застосування скальпеля.

 

Даний черевцевий скальпель є суцільнометалевим інструментом середнього розміру, який складається з леза, шийки та гладкої ручки. Ріжуча поверхня має дугоподібну форму. Використовується для здійснення довгих і широких, але не глибоких розрізів, для пошарового тканинного поділу.

 

- довжина 15 см;

- ручка гладка;

- багаторазовий;

- виготовлений з нержавіючої сталі;

- зберігає свої властивості після безлічі стерилізацій.

 

 

 

Стоматологические J-15-001 Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см входят в категорию товаров Медицинские инструменты. Производитель - SURGICON Состояние - новое Гарантия качества Купить в сайте Стоматехника J-15-001 Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см, у нас всегда большой выбор в категории Медицинские инструменты и самая доступная цена . Доставка по всей Украине. Гарантия качества, сервис.

Быстрый заказ

Характеристики

J-15-001 Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см Скальпель (с гладкой ручкой) брюшистый, 15 см
Производитель: SURGICON
Быстрый заказ

Отзывы


Написать отзыв

Метки: Медицинские инструменты, Surgicon